VNÚTORNÉ ŽALÚZIE CLIMAX


Vnútorné žalúzie ids
NAJPEREDÁVANEJŠIE


Interiérová hliníková žalúzia IDS je vhodná najmä do plastových okien alebo drevených eurookien. Vďaka jednoduchému dizajnu sa okrem bytov a rodinných domov zvykne využívať napríklad v školách a škôlkach. Ovládanie môžete doplniť o bezpečnostnú príchytku retiazky na zaistenie bezpečnosti detí. Vyberať môžete z mnohých farieb vrátane imitácie dreva. Vnútorná žalúzia IDS disponuje plochým horným nosičom, ktorý je možné doplniť o zaoblenú RONDO lištu. Oproti ostatným typom hliníkových žalúzií má zmenšené a zaoblené krytky hornej lišty. Lamely pre žalúzie IDS, IDK a EKO sú v šírke 25 mm. Žalúzia sa inštaluje na krídlo okna do zasklievacej lišty a ovláda sa pomocou retiazky. Zboku je vedená silonovými lankami.

Maximálny rozmer žalúzie IDS je 2,2 × 2,4 m a zatieni plochu až 5 m².Vnútorné žalúzie idk


Vnútorné žalúzie IDK sa radia medzi základné typy hliníkových žalúzií. Je ideálnym a cenovo priaznivým tienením pre plastové okná alebo drevené eurookná. Žalúziu je možné vybaviť brzdou, takže ju zastavíte v ľubovoľnej polohe bez nutnosti upevniť retiazku v držiaku. Po bokoch je žalúzia IDK vedená silonovými lankami, ktoré bránia pohybu žalúzie pri otvorení okna. Plochý horný nosič žalúzie môžete podľa vkusu doplniť zaoblenou RONDO lištou. Horná krycia lišta je zakončená hranatými bočnými krytmi. Farbu líšt je možné zladiť s rámom okna. V prípade väčších plôch je žalúzia doplnená o prevodovku umožňujúcu jednoduchšiu manipuláciu. Žalúzia vydrží až 65 000 cyklov (1 cyklus zahŕňa spustenie a vytiahnutie žalúzie).

Maximálny rozmer žalúzie IDK je 2,2 × 2,4 m a zatieni plochu až 5,3 m². 
Vnútorné žalúzie max


Hliníková žalúzia Max slúži nielen na reguláciu svetla. Vyniká svojím dizajnom aj tichým chodom s veľmi spoľahlivou mechanikou. Tento typ sa radí k úplnej špičke v ponuke vnútorných žalúzií vhodných do všetkých vertikálnych okien a dverí. Na výber elektrické a ručné ovládanie. Horný nosič je automaticky doplnený o elegantnú zaoblenú lištu. Väčšie vyhotovenie žalúzie Max je možné upevniť na viacerých miestach po celej dĺžke nosiča, čo ostatné typy neumožňujú. Žalúzia Max sa nevyrába pre šikmé a strešné okná. Postranné lanká ju držia proti vypadnutiu.

Maximálny rozmer žalúzie Max je 2,2 × 2,4 m a zatieni plochu až 5,3 m². 


Vnútorné žalúzie eko


Vnútorná žalúzia Eko je spoľahlivým typom žalúzie, ktorý vám dlho vydrží. Typ Eko je jedinou žalúziou s plochým horným nosičom, ktorú je možné vyrobiť okrem klasických okien taktiež do šikmín. Nie je však určená pre strešné okná. Žalúzia Eko sa ovláda povrázkom a ťahadlom. Vďaka širokému výberu farieb ľahko zladíte žalúziu s každým interiérom. Typ Eko, fixovaný bočnými lankami, môžete doplniť brzdou. Tá umožňuje nastaviť ľubovoľnú výšku lamiel bez nutnosti fixovať špagátik v držiaku.

Horný nosič v prípade typu Eko nie je možné doplniť zaoblenou krycou lištou ako v prípade žalúzií IDS a IDK.
Maximálny rozmer žalúzie Eko je 2,5 × 2,5 m a zatieni plochu až 6 m². 


Vnútorné žalúzie super


Interiérová žalúzia Super patrí medzi už tradičný typ vnútorných žalúzií, ktorý je rokmi overený. Spadá medzi najlacnejšie žalúzie Climax, a napriek tomu je vyrobená iba z kvalitných komponentov. Žalúzia Super vďaka výrobe na mieru pasuje na všetky bežné aj šikmé okná (okrem strešných). Je možné ju montovať taktiež v medzisklenom vyhotovení. Ovláda sa ručne pomocou špagátika a tyčky. Žalúzia Super sa bežne montuje na krídlo okna, stenu alebo do okenného otvoru. V prípade medziskleného vyhotovenia sa inštaluje priamo medzi sklá (dvojsklá, trojsklá). Štandardne sa vyrába bez bočného vedenia. Lamely sú na výber v šírke 16 a 25 mm a mnohých farbách.

Maximálny rozmer žalúzie Super je 2,5 × 2,5 m a zatieni plochu až 6 m². 


Vnútorné žalúzie eko


Zháňate kvalitné vyhotovenie, pohodlnú reguláciu svetla a priaznivú cenu? Potom je vnútorná žalúzia Harmony tým pravým riešením. Žalúzia je vhodná tak do domácností, ako aj do veľkých firemných objektov. S výnimkou strešných okien sa hodí do všetkých typov, teda aj šikmín. Typ Harmony je možné rovnako ako žalúziu Super inštalovať v interiérovom alebo medzisklenom vyhotovení. V interiérovom vyhotovení môžete horný nosič doplniť o modernú zaoblenú lištu. Štandardne sa dodáva bez bočného vedenia a ovláda sa pomocou špagátika a ťahadla (tyčky).

Maximálny rozmer žalúzie Harmony je 2,5 × 2,5 m a zatieni plochu až 5 m². 


Vnútorné žalúzie mono sc


Vnútorné hliníkové žalúzie patria stále medzi najrozšírenejšie interiérové tienenie. Mono SC predstavuje účinný spôsob tienenia a pohodlnú reguláciu svetla za priaznivú cenu. Žalúzia Mono na ručné alebo elektrické ovládanie sa hodí pre klasické okná vašich domovov alebo kancelárií. Žalúzia Mono bez bočného istenia ponúka tri šírky lamiel: 16, 25, a navyše 35 mm. Inštaluje sa na krídlo okna, na strop alebo do okenného výklenku. Nie je vhodná na medzisklenú montáž.

Maximálny rozmer žalúzie Mono je 2,5 × 3 m a zatieni plochu až 5,3 m². 


Vnútorné žalúzie int-50


Vnútorná žalúzia INT-50 so šírkou lamiel 50 mm je ideálnym riešením pre tienenie veľkých plôch pracovní, kancelárií alebo škôl. Interiérové žalúzie typu INT nie sú určené na montáž na rám okna. Montujú sa na stenu, strop alebo do okenného výklenku. Jednotlivé typy sa od seba líšia predovšetkým šírkou lamiel a možnosťami ovládania. Žalúzie môžete obojstranne naklápať. Žalúziu INT-50 (a INT-35) je možné kvôli lepšej stabilite vybaviť bočnými oceľovými lankami. Disponuje výberom ovládania: ručne kľučkou, šnúrou alebo kovovou retiazkou. Lamely sú vyrábané vo 14 farbách.

Maximálny rozmer žalúzie INT-50 je 3,5 × 3 m a zatieni plochu až 7 m².

Vnútorné žalúzie
int-50 h


Vnútorné hliníkové žalúzie používame najmä ako ochranu pred pohľadmi zvonku. V prípade okien, kde nie je možné inštalovať vonkajšie žalúzie, rolety alebo zvislé fasádne clony, slúžia vnútorné žalúzie INT-50 H taktiež ako ochrana proti slnku. Žalúzia sa hodí na tienenie veľkých plôch komerčných budov a hál a zatieni plochu s veľkosťou až 8 m². Žalúzia INT-50 H má lamely široké 50 mm a od ostatných typov INT sa líši veľkosťou horného nosiča a možnosťou vybrať elektrické ovládanie. Väčšie rozmery nosiča umožňujú zakryť ešte väčší priestor. Na výber 14 odtieňov lamiel.
Maximálny rozmer žalúzie INT-50 H je 3,5 × 4 m a zatieni plochu až 8 m². Vnútorné žalúzie int-35


Vnútorné žalúzie umožňujú nielen jednoduchú reguláciu svetla v interiéri, sú taktiež veľmi odolné a jednoduché na údržbu. Hliníková žalúzia INT-35 sa hodí na tienenie okien v rodinných domoch, administratívnych budovách alebo vo výrobných halách. Žalúziu je možné viesť v oceľovom lanku a je možné ju obojstranne naklápať. Žalúzia INT-35 sa od typu INT-50 líši šírkou lamiel, ktorá je 35 mm, a menšími medznými rozmermi. Ovláda sa iba ručne.

Maximálny rozmer žalúzie INT-35 je 2,5 × 3 m a zatieni plochu až 5 m².