Prečo kúpiť posuvné siete?


Nemáte pred dvermi dosť miesta na otváraciu sieť? Potom sú pre vás ideálne posuvné siete na mieru. Sú fixované v lištách a kotvené na stenu alebo rám okna a dverí. Sieť sa posúva držadlom a je vybavená tesniacou kefkou. Sieťovinu môžete zvoliť sivú, čiernu, priehľadnú, špeciálnu protipeľovú pre alergikov alebo zosilnenú. Zosilnená sieťovina sa hodí do priestorov, kde sa pohybujú malé deti a zvieratá.Posuvné siete proti hmyzu v lištách


Nemáte dosť priestoru pred dvermi na umiestnenie otváracej siete? Výbornou alternatívou je posuvná sieť, ktorá je fixovaná v lištách a kotvená na stenu alebo na rám okna či dverí. Sieť je vybavená tesniacou kefkou. Tichý a hladký chod zaisťujú pojazdové kolieska.
Rám krídla siete je vyrobený z pevného a odolného extrudovaného profilu 60 × 13 mm rovnako ako vodiace lišty. Maximálny rozmer posuvnej siete je 170 × 250 cm.
Sieťovinu si môžete zvoliť v niekoľkých variantoch - na výber je sivá, čierna, priehľadná, protipeľová aj zosilnená sieťovina pre bezpečnosť detí aj domácich maznáčikov. Posuvné siete proti hmyzu v rámu r1


Posuvná sieť proti hmyzu v ráme R1 sa skladá z rámu posuvného krídla, v ktorom je vypnutá sieť, a z obvodového rámu. Obvodový rám je vyrobený z extrudovaného profilu 60 × 13 mm, rám siete potom z extrudovaného profilu s rozmermi 31,5 × 22,5 mm. Maximálne rozmery celého výrobku sú 340 × 250 cm.
Posuvné siete proti hmyzu v rámu r2


Dve posuvné krídla so sieťami ukotvené v jednom ráme sa dokážu pohybovať nezávisle od seba poskytujúc pohodlný priechod na terasu. Zároveň poskytujú dokonalú a zdraviu neškodnú ochranu pred obťažujúcim hmyzom. Tento systém je vhodný pre posuvné dvere alebo veľké francúzske okná až do šírky 3,4 m. Extrudované profily rámu R2 (31,5 × 22,5 mm) aj krídel siete (60 × 13 mm) zaručujú vysokú stabilitu a pevnosť. Maximálne rozmery celého výrobku sú 340 × 250 cm. Tichý a hladký chod zaisťujú pojazdové kolieska.
Sieť je vybavená tesniacou kefkou a obojstranným držadlom. Sieťovinu si môžete zvoliť v niekoľkých variantoch - na výber je sivá, čierna, priehľadná, protipeľová aj bezpečnostná zosilnená sieťovina.