Prečo kúpiť dverné rolavacie siete?


Dverné rolovacie siete na mieru sú obľúbenou alternatívou k posuvným a otvárateľným sieťam proti hmyzu. Sieťovina zo sklolaminátového vlákna nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Navyše je na okne prakticky neviditeľná. Môžete vyberať zo štandardnej čiernej alebo sivej sieťoviny.Rolovacie siete proti hmyzu (dverné) rolo magnet


Dverná sieť Rolo magnet je účinnou a praktickou ochranou proti hmyzu. Hlavnými výhodami tejto siete sú jednoduchá manipulácia, priestorová nenáročnosť a vzhľad. Jej využitie je všade tam, kde nie je dostatok miesta pre otvárateľnú či posuvnú dvernú sieť. Rolo magnet je samonavíjacia rolovacia sieť s úložným boxom, v ktorom je sieť po zatiahnutí chránená. Rám siete je vyrobený z extrudovaného profilu, ktorý zaručuje vysokú pevnosť a stabilitu. Sieť je vedená vo vodiacich lištách vybavených tesniacou kefkou. Sieť po vytiahnutí zafixujete magnetom.

Sieťovina je štandardne sivá alebo čierna. Nepodlieha korózii, dobre znáša teplotné rozdiely a na okne je prakticky neviditeľná.