Prečo kúpiť okenné rolovacie siete?


S okennými rolovacími sieťami na mieru môžete nechať okno cez noc v izbe otvorené a nemusíte sa báť komárov ani ďalšieho hmyzu. Sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna, takže nepodlieha korózii, dobre znáša teplotné rozdiely a na okne je prakticky neviditeľná. Môžete vyberať zo štandardnej čiernej alebo sivej sieťoviny.
Rolovacie siete proti hmyzu (okenné) rolo f1


Okenná rolovacia sieť Rolo F1 je nielen účinnou ochranou proti hmyzu, ale aj dizajnovým doplnkom okna. Je vhodná pre všetkých, ktorí sa nechcú ochudobniť o nerušený výhľad, pretože sieťovinu môžete pomocou šnúrky alebo držadla kedykoľvek vytiahnuť do horného ochranného boxu. Stiahnutú sieť zafixujete pomocou mechanizmu umiestneného vo vodiacich lištách. Rolo F1 je z pohľadu dizajnu aj technického vyhotovenia prvotriednym výrobkom. Celohliníkový rám vyrobený z extrudovaných profilov zaručuje maximálnu stabilitu, vysokú pevnosť a dlhú životnosť. Horný box s veľkosťou 54 × 43 mm. Medzné rozmery výrobku sú 180 × 230 cm.

Sieť je samonavíjacia a ovláda sa ťahom za spodný tvarovaný profil. Má dve polohy (stiahnutá a vytiahnutá).
Sieťovina zo sklolaminátového vlákna je pre tento typ siete štandardne sivá alebo čierna.Rolovacie siete proti hmyzu (okenné) rolo klik


Rolo klik je samonavíjacia sieť s horným hranatým boxom, v ktorom je po vytiahnutí chránená. Rám siete je vyrobený z extrudovaného profilu, ktorý zaručuje vysokú pevnosť a stabilitu. Po bokoch je sieť vedená v hliníkových lištách vybavených tesniacou kefkou. Stiahnutú sieť zafixujete zakliknutím profilu v spodnej časti vodiacich líšt. Horný box je vyrobený z extrudovaného profilu (48 × 42 mm). Hliníkové vodiace lišty (32 × 22 mm) sú navyše vybavené tesniacou kefkou. Sieť sa ovláda držadlom, v stiahnutej polohe ju zafixujete pomocou zarážok umiestnených vo vodiacich lištách.

Farbu boxu a rámu môžete jednoducho zladiť s farbou okien. Sieťovina je na výber v čiernej a sivej farbe. 


Rolovacie siete proti hmyzu (okenné) rolo hák


Rolo hák je samonavíjacia sieť s horným boxom, ktorá je po bokoch vedená v hliníkových lištách vybavených tesniacou kefkou. Po stiahnutí sa sieť fixuje zahákovaním do spodného pevného profilu siete. Špičkové vyhotovenie zaisťuje dlhú životnosť výrobku a nadčasový dizajn. Horný extrudovaný box má rozmery 48 × 42 mm. Maximálne rozmery celého výrobku sú potom 160 × 220 cm. Okenná rolovacia sieť Rolo hák je vhodná aj pre široké dvojkrídlové okná.

Sieť má dve polohy, ovláda sa ťahom za pojazdový profil. V spodnej polohe sa potom tento profil mechanicky zahákuje do pevného spodného rámu.