Prečo kúpiť plisé siete?


Dverné plisé siete vynikajú elegantným vzhľadom a jednoduchou manipuláciou. Vyrábajú sa ako všetky siete na mieru a vďaka spojeniu viacerých modulov s nimi môžete zakryť aj veľké plochy. Farbu rámu siete jednoducho zladíte s akoukoľvek farbou dverí. Skladaná sieťovina je iba v čiernej farbe a jej hustota sa líši v závislosti od šírky siete.Plisé siete proti hmyzu plissé


Plisé siete ochránia váš dom pred nepríjemnými hmyzími návštevníkmi, ale sú zároveň aj moderným dizajnovým doplnkom. Ich výhodou je elegantný vzhľad, jednoduchá manipulácia alebo možnosť zakryť veľkú plochu vďaka spojeniu viacerých modulov. Využíva sa predovšetkým pre vstupy na terasu alebo na balkón, kde umožňujú bezbariérový priechod.

Plisé sieť proti hmyzu je vyrobená zo subtílnych, ale veľmi pevných extrudovaných profilov (22 mm) a sieťoviny. Koncový profil je vybavený magnetom, ktorý zaisťuje dovieranie siete. Maximálna veľkosť plisé siete je 240 × 255 cm.
Veľkosť nábalu siete je daná šírkou krídla. Sieť môžete fixovať v ľubovoľnej polohe. Ovládanie je veľmi tiché vďaka vedeniu v lanku. Vzdialenosť vodiacich šnúr nie je symetrická.
Sieťovina je čierna, skladaná. Nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Farbu rámu siete je možné zladiť s akoukoľvek farbou dverí.